Opublikowano Dodaj komentarz

Jaki miód na przeziębienie

Jaki miód na przeziębienie

Co roku wraz z nadejściem jesieni zadajemy sobie pytanie: Jaki miód na przeziębienie będzie najlepszy? Nie ma w tym niczego dziwnego, wszyscy chcemy uchronić siebie i swoich najbliższych przed przeziębieniem i grypą. Dlatego warto odpowiednio wcześniej nabyć miód naturalny, który skutecznie wesprze nasz układ odpornościowy w walce z wirusami i bakteriami.

Czytaj dalej Jaki miód na przeziębienie

Opublikowano Dodaj komentarz

Domowe maseczki na włosy

Domowe maseczki na włosy to świetny sposób na regenerację. Wielokrotnie malowane i rozjaśniane włosy narażone są na zniszczenie. Skutecznym sposobem na ich regenerację jest miód, a właściwie domowe maseczki na włosy z miodem. Dziś pokażemy Wam kilka przepisów, które bez trudu będziecie mogli zastosować w domowym zaciszu. Czytaj dalej Domowe maseczki na włosy

Opublikowano Dodaj komentarz

Jaki miód dla dzieci?

Dzięki unikatowym enzymom miód z powodzeniem może zastąpić antybiotyk

Zastanawiacie się jaki miód dla dzieci będzie najlepszy? Złoty nektar ma wiele właściwości leczniczych i odżywczych. Dziś postaramy się szczegółowo opisać pozytywny wpływ miodu na organizm młodego człowieka, i pokazać jakich problemów pomoże się pozbyć miód, jeżeli będą go jadły Wasze dzieci. Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas poradnik okaże się pomocny i po jego przeczytaniu będziecie wiedzieć dlaczego warto podawać miód Vitesoro dziecku. Czytaj dalej Jaki miód dla dzieci?

Opublikowano Dodaj komentarz

Czy można jeść miód w ciąży

Ciąża to piękny czas. Oczekiwanie, ważne decyzje i pytania, jednym z nich jest to czy można jeść miód w ciąży? Miód naturalny jest zdrowy i cieszy się dobrą opinią, ale czy w okresie ciąży przyszła mama może jeść miód? Z niniejszego artykułu dowiesz się m.in: czy kobieta spodziewająca się dziecka powinna jeść miód, jakie są wskazania i przeciwwskazania do jedzenia miodu w ciąży?

Czytaj dalej Czy można jeść miód w ciąży

Opublikowano Dodaj komentarz

Czy miód sprawdza się jako naturalny antybiotyk?

Praktycznie każda moja wizyta u lekarza z bólem gardła, czy katarem kończyła przyniesieniem do domu całej góry lekarstw. Powiedziałam sobie dość. Zamiast przyjmować duże ilości leków zaczęłam szukać innego rozwiązania, które pomoże mi skutecznie zadbać o zdrowie.Remedium na moje problemy okazał się miód naturalny. Owoc ciężkiej pracy pszczół towarzyszy mi przez całe życie, ale dopiero przed ukończeniem 30 lat zaczęłam sobie zdawać sprawę jak właściwości miodu mogą wpływać na mój organizm. Czytaj dalej Czy miód sprawdza się jako naturalny antybiotyk?

Opublikowano Dodaj komentarz

Czy miód pomaga w szybkiej regeneracji organizmu?

Miód jest świetnym remedium, które wspiera szybszą regenerację organizmu i pomaga mu wrócić do pełnej sprawności. Niezależnie od tego, czy nasze osłabienie wywołała ciężka choroba, ogromny wysiłek, czy zabawa z przyjaciółmi do białego rana, to kilka łyżeczek miodu postawi nas na nogi. Czytaj dalej Czy miód pomaga w szybkiej regeneracji organizmu?

Opublikowano Dodaj komentarz

Uwaga koronawirus COVID-19! Darmowa dostawa do końca maja

Koronawirus niczym cichy zabójca w bardzo szybkim tempie rozprzestrzenił się po całym świecie. Groźba zachorowania, która jeszcze kilka tygodni temu była odległa i działa się w dalekiej Azji, dziś dotyczy nas wszystkich w Polsce, Europie i na całym świecie.

Czytaj dalej Uwaga koronawirus COVID-19! Darmowa dostawa do końca maja

Archiwa